МІСТО
НОВЕ МІСЦЕ
Гід новими ресторанами та кафе

Редакція відвідала нові заклади та дізналася, як вони виглядають, що там готують та скільки коштує страва з меню.

30.12.2013
РОБОЧЕ МІСЦЕ

Про офіс невеличкої IT-компанії, який знаходиться у центрі міста. Працівники компанії не мають посад, працюють у командах, тут відсутні кабінети керівників, багато простору та вільний робочий графік.

26.12.2013
РЕПОРТАЖ

У суботу, 14 грудня, відбулась перша університетська TEDx конференція в Україні. Редакція Postpaper побувала на заході та дізналась, які спікери там виступали та про що говорилось на конференції. Також, редакція поспілкувалась з організаторами та відвідувачами конференції.

18.12.2013
МІСТО
Як міг би виглядати готель на вул. Наливайка?

В мережі з’явились візуалізації альтернативних архітектурних проектів готельного комплексу на вул. Наливайка, 4.

28.11.2013
ПОМЕШКАННЯ
Помешкання на Сихові. Будинок зі Східної Німеччини.

Помешкання на Сихові: будинок, який збудували в кінці 80-х німецькі будівельники. Мешканці сусідніх будинків так були вражені цим будинком, що в перші роки після завершення будівництва приходили сюди на екскурсію.

27.11.2013
РЕПОРТАЖ
Міський садочок на Підзамче

В місті триває проект з облаштування внутрішніх двориків на Підзамче. У дворику на Богдана Хмельницького тепер стіни прикрашають графіті, територія облагороджена, є невеличкий спортивний майданчик та облаштовано міський садочок з насадженнями.

25.11.2013
НОВИНИ

Територія на вулиці Банковій, яка довгий час була смітником, нарешті стала впорядкованою. Тепер її оточують розмальовані банери на стінах будинків, стоять лавки та навіть є wi-fi.

20.11.2013
НОВИНИ

Минулого тижня Інститут міста опублікував результати масштабного дослідження «Соціальний моніторинг якості життя у Львові». Мешканців опитували на різні теми: від благоустрою, транспорту, безпеки до освіти, охорони здоров’я та дозвілля.

18.11.2013
МІСЦЕ

Галерея просто неба та невеличка крамничка з прикрасами «Щось цікаве» знаходяться у внутрішньому дворику на площі Ринок. Це місце, яке кожного разу виглядає інакше: одна виставка змінює іншу, а в крамниці асортимент суттєво змінюється щотижня.

18.11.2013
НОВИНИ
Що спроектує Маріо Ботта для Львова

Всесвітньо-відомий архітектор Маріо Ботта нещодавно відвідав Львів з презентацією проекту, який буде втілено у Львові. Що саме збудує Маріо Ботта для Львова та як це виглядатиме?

13.11.2013