Як облаштували занедбану територію на Банковій
Текст та фото: Марічка Закалюжна
20.11.2013

Територія на вулиці Банковій, яка довгий час була смітником, нарешті стала впорядкованою. Тепер її оточують розмальовані банери на стінах будинків, стоять лавки та навіть є wi-fi. За облаштування майданчику взявся банк, відділення котрого розташовано поруч. Редакція Postpaper подивилась як виглядає майданчик, та дізналась подробиці проекту з облаштування цієї території.

Облаштування території на вул. Банковій - це спільний проект банку «Юнісон», відділення якого знаходиться одразу навпроти вже впорядкованої ділянки, та Львівської міської ради. В рамках цього проекту було вивезено сміття, вимощено бруківку, створено накриття для смітників, встановлено лавочки та wi-fi. Кошторис проекту (благоустрій та художнє оформлення території) склав близько 200 000 грн.

на банковій на банковій на банковій на банковій на банковій на банковій

Також, було створено художню композицію для навколишніх будівель, авторами якої стали художники Валерій та Олена Тихонюк. Слід зазначити, що самі стіни будинків не розмальовували графіті. Для збереження історичних будівель було виготовлено банер.

на банковій на банковій на банковій на банковій

Коментар директора банку по продажам у львівському регіоні, Тетяни Вербицької:

«Банк вирішив зайнятися цією ділянкою, оскільки націлений на довгострокову, добросусідську роботу, яка ґрунтується на таких проектах. Ми вважаємо неприйнятним відкриття сучасного відділення, якщо поряд смітники та розруха. Тому, благоустрій території навколо відділення - це також пріоритетне завдання, як і ремонт самого відділення. Звичайно, цей проект було неможливо реалізувати без підтримки Львівської міської ради та очільників Галицького району.

Ця територія належить громаді міста, порядок на якій забезпечує комунальне підприємство. Проте, банк планує створювати на цій території творчий простір, в який буде й надалі вкладати кошти. Зокрема, тут планують створити простір для проведення майстер-класів та інших освітньо-мистецьких заходів, розміщувати художні та творчі експозиції».

Інші матеріали на Postpaper
НОВИНИ

В місті триває пілотний проект з облаштування внутрішніх двориків. Редакція побувала у відновленому подвір’ї на вул. Кривоноса, 7, та дізналась, як втілювався проект та хто займався його реконструкцією.

11.11.2013
НОВИНИ

Навіщо викидати речі, котрі можуть згодитись іншим людям? Завдяки соціальній ініціативі «Емаус-Оселі» у Львові, 6-го листопада, були встановлені контейнери для збору одягу, взуття та книг.

06.11.2013
РЕПОРТАЖ

Мешканці мікрорайону активно долучились до проекту «Ревіталізація Підзамче».

07.10.2013
comments powered by Disqus