Народний гнів у Львові
погроми міліції
Текст та фото: редакція
19.02.2014

Реакція львів'ян на події у Києві: захоплення будівлі Львівської ОДА, розгромлені райвідділки міліції, спалена військова частина, захоплення головного управління МВС у Львівській області, Прокатури, СБУ. У багатьох адмінбудівлях вибиті вікна, поруч палають вогнища із паперів та автомобілів ДАЇ та міліції, в місті не працює служба «02».

Ніч з 18-го на 19-е лютого назвали «Ніччю гніву». Місто охопили стихійні протести, що закінчились захопленням низки адмінбудівель.

Головне управління МВС у Львівській області

Будівлю штурмували з ночі. Під'їзди заблоковані з усіх боків, на деяких вулицях зроблені барикади із меблів. Навколо багато людей.

погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові

Будівлю завішали плакатами — «Ми не можемо вчитись, коли вбивають людей». Деякі стіни розписані.

погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові
Райвідділки міліції

Франківський РВ МВС, Міський РВ МВС у Львові, Галицький РВ МВС, Личаківський РВ МВС були захоплені та пошкоджені в різній мірі. На фото — Галицький РВ на вул. Мартовича.

погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові

Райвідділок на Мартовича всередині.

погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові

Багато людей зібралось навколо.

погроми міліції у Львові
Прокуратура

Захоплення відбулось вночі. Вдень біля будівлі почали прибирати територію. Поруч у сквері видно, що під час штурму користувались бруківкою. Багато людей навколо.

погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові погроми міліції у Львові

Слід зазначити, що погроми не зачіпили прилеглі будинки. Жодної побитої вітрини в магазинах чи вікнах у прилеглих будинках.

Андрій Садовий, мер Львова, висловився щодо ситуації в місті: «Вибудовуємо по районах систему громадського порядку з залученням підприємств, активістів та тих силовиків, які готові працювати для громади».

Як відбувався штурм адмінбудівель вночі можна побачити тут (майже всі гарячі точки).

Інші матеріали на Postpaper
Відеозвернення від Заходу до Сходу

Мешканці Луганська, Запоріжжя, Донецька, Сімферополя та інших міст, які зараз живуть у Львові, звертаються до своїх земляків.

30.01.2014
РОБОЧЕ МІСЦЕ

Про офіс невеличкої IT-компанії, який знаходиться у центрі міста. Працівники компанії не мають посад, працюють у командах, тут відсутні кабінети керівників, багато простору та вільний робочий графік.

26.12.2013
РОБОЧЕ МІСЦЕ
Коворкінг Betaplace: більше, ніж просто робочий простір

Редакція Postpaper продовжує серію репортажів про робоче місце. Сьогодні мова піде про нещодавно відкритий коворкінг Betaplace — місце для тих, кому потрібний робочий простір.

30.09.2013
НОВЕ МІСЦЕ
Гід новими ресторанами та кафе

Редакція відвідала нові заклади та дізналася, як вони виглядають, що там готують та скільки коштує страва з меню.

30.12.2013
comments powered by Disqus