Півмарафон «Gorgany. Львів 2014»: коли головне — це участь
Текст: Максим Асафатов, фото: спільнота Lviv Marathon
16.05.2014

В неділю, 18 травня, відбувся четвертий львівський півмарафон «Gorgany. Львів 2014», у якому брало участь 356 учасників. Змагання проводилися на двох дистанціях — 7 та 21км. Редакція Postpaper поспілкувалася з учасниками марафону та дізналася їхні враження від забігу, про те, як їм далась довга дистанція та чому вони взяли участь у марафоні.

Маршрут забігу розпочався в центрі міста — з площі перед Оперним театром та пролягав через зелені зони парків Майорівки, Винниківського лісу та Погулянки. Серед бігунів більшість представників були зі Львова, але значна кількість учасників приїхали з інших міст України, а також з Росії, Польщі та Білорусі.

забіг Gorgany забіг Gorgany забіг Gorgany забіг Gorgany забіг Gorgany забіг Gorgany

Ірина Підлужна, представниця Gorgany.com, розповідає про організацію забігу

«Ідея полягала в тому, що кожної пори року ми будемо організовувати «свої» змагання. Задовго до півмарафону вже існували пригодницькі перегони «Gorgany race» (30 годин контрольного часу для подолання маршруту по Горганах на ровері або пішки). Взимку проводимо змагання на бігових лижах «Gorgany Xcountry». А весною — півмарафон «Gorgany. Львів». У планах ще залишилась осінь:).

З цього року ми додали ще одну дистанцію, довжиною 7 км, для залучення більшої кількості учасників. Масштаби заходу з кожним роком зростають, для організації потрібні немалі кошти, стартові внески учасників — це тільки частина потрібної суми. Співпраця зі спонсорами і партнерами дає змогу організувати захід. До участі запрошуємо всіх охочих, особливо любителів — неспортсменів, людей, які люблять активно відпочивати, ведуть активний спосіб життя».

забіг Gorgany забіг Gorgany забіг Gorgany забіг Gorgany забіг Gorgany забіг Gorgany
Учасники марафону діляться своїми враженнями

Софія Шупер, учасниця забігу на 7км:

«Я почала бігати на початку 2013 року, взимку, під впливом декількох моїх друзів і чоловіка (теж зовсім не спортсмени), які почали бігати раніше. Пробіжки додавали мені енергії та відчуття здорового тіла, але тренувалась нерегулярно, бо завжди: або дощ, або сніг, або багато справ, або ще якась причина знаходилась. Цього року вирішила зареєструватись і брати участь у пробігу і це мене мотивувало тренуватись систематично. Добре, що організатори ввели додаткову семикілометрову дистанцію, що дозволило мені випробувати свої сили. Після забігу, окрім медалі, гарної футболки з логотипом півмарафону та сертифікату учасника, отримала почуття особистого досягнення. Біг не дається мені легко, це завжди зусилля над собою, тому пробігти 7 км — це справді досягнення. Атмосфера на Львівському півмарафоні приємна, дружня. Багато моїх знайомих брали участь у пробігу і втішно, що цього року, у порівнянні з минулим, було більше учасників. Спорт стає дедалі популярнішим і моднішим! Дякую організаторам за таку грандіозну спортивну подію у Львові, в якій можуть взяти участь і спортсмени, і аматори».

Тарас Маселко, учасник забігу на 21км:

«Це другий півмарафон у моєму житті. Бігаю нечасто, але подібні забіги стимулюють до активніших тренувань. Спорт цікавий — коли біжиш, є час на роздуми, відволікаєшся від буденності. Як на мене — найкраще бігати лісами і парками, асфальтом дихати важче. Атмосфера львівського півмарафону як завжди, дружня і позитивна. Організатори молодці — цьогоріч пунктів з водою було більше, ніж достатньо, маркування маршруту теж гарне. Погода трохи скверна, позаяк болото заважало проводити марафон. Загалом враження — виключно позитив. Вдячний організаторам і партнерам за кльовий захід, бігунам за гарну компанію, а коханій і друзям — за підтримку і фрукти на фініші».

Марічка Цукор, учасниця забігу на 21км:

«Якщо чесно, я не збиралась бігти у цьому півмарафоні, бо за два тижні до того пробігла півмарафон у Києві і хотіла відновити сили, але знала, що у цей день на старті буде багато моїх знайомих, і хотіла їх підтримати, взула кросівки без ентузіазму і прийшла на старт. Цю атмосферу дружності, єдиного бігового духу складно передати, вона захопила мене і я не змогла не зареєструватись. Траса була нелегка, але це стало для мене новим досвідом, і я дуже рада, що не полінувалась прийти, головне — вийти з дому, і нові емоції неминучі».

Організатори акції — Gorgany.com, спортивні клуби «Ультра» і «Бескид», мережа супермаркетів «Арсен». Найстарші учасники змагань та переможці отримали призи від спонсорів, про це, як і результати змагань дивіться на сайті «Gorgany.Львів 2014».

Фото: спільнота Lviv Marathon

Інші матеріали на Postpaper
НОВЕ МІСЦЕ
Весна в місті: підбірка нових закладів Львова

Пропонуємо вашій увазі підбірку закладів, що відкрились цією весною — як вони виглядають, що в них готують та, зрештою, який концепт презентують.

25.04.2014
РЕПОРТАЖ

Редакція Postpaper дізналася як виглядає сучасний гуртожиток у Львові та як облаштовано життя і побут студентів УКУ.

16.05.2014
РЕПОРТАЖ

Як виглядає локація для велосипедистів з барахолкою, невеличким техсервісом, парковкою та чим там пригощають.

10.05.2014
РЕПОРТАЖ

До толоки в рамках акції «Зробимо Україну чистою» долучилось багато волонтерів, громадських організацій та місцевий бізнес.

12.04.2014
comments powered by Disqus