Толока у Львові
толока Львів
Текст та фото: Максим Асафатов
20.02.2014

Менш ніж за годину львів’яни прибрали сміття навколо будівель, де відбувались погроми під час «Ночі гніву». На акцію «Прибери своє місто» сьогодні вдень вийшло декілька сотень людей. Сміття швидко прибрали, біля райвідділу на Мартовича поперевертали спалені автомобілі та звільнили проїзд. Як це відбувалось дивіться у нашому репортажі.

Сьогодні львів’яни вийшли на прибирання до обласного управління МВС, обласної прокуратури та райвідділу міліції на вул. Мартовича. Менш ніж за годину мешканці зібрали сміття у мішки та з допомогою вантажівок його вивезли. Прибирання відбувалось біля трьох будівель одночасно. Організатором акції став Громадський сектор Майдану Львова.

Андрій Меаковський, співорганізатор, розповів про мету акції: «Ми вирішили організувати цю акцію, тому що ми бачили, два дні знаходилось це сміття навколо будівель, ніхто його не прибирав, ані державні установи, ані ті, хто чинив погроми. Тому ми вирішили взяти ситуацію в свої руки та прибрати все навколо будівель.

Наша основна мета показати, що енергія в місті конструктивна, дуже багато людей вийшло, щоб прибрати, тому що вони так само не погоджуються з тим, що відбувалось - з погромами. Основна маса людей підтримує позитивні конструктивні зміни, але абсолютно не підтримує деструктив, того, що руйнуються будівлі, пам’ятники архітектури, відповідно, така велика соціальна підтримка. Абсолютна більшість людей на боці Майдану, але вони за конструктивне вирішення.

толока Львів
Андрій Меаковський

Зараз прибрали біля прокуратури, біля райвідділу, управління МВС, хочемо запустити цю позитивну хвилю, щоб люди починали діяти, брали ініціативу в свої руки і вирішували питання, які не може вирішити держава».

Прибирання біля обласної прокуратури
толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів
Прибирання на Мартовича
толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів толока Львів
Прибирання біля головного управління МВС
толока Львів толока Львів толока Львів

Як виглядала територія після погромів можна побачити у нашому репортажі.

Інші матеріали на Postpaper
РЕПОРТАЖ

Реакція львів'ян на події у Києві: захоплення будівлі Львівської ОДА, розгромлені райвідділки міліції, спалена військова частина, захоплення головного управління МВС у Львівській області, Прокатури, СБУ.

19.02.2014
РОБОЧЕ МІСЦЕ

Тут багато цікавих предметів інтер’єру придуманих дизайнерами, дрібничок, що привертають увагу, а також, тут живе кіт.

13.02.2013
НОВЕ МІСЦЕ

Цими вихідними на Левандівці відкрили перший у Львові критий скалодром. Тут можна тренуватися як професіоналам, так і навчатися початківцям.

10.02.2013
comments powered by Disqus