Одним із напрямків проекту є обмін досвідом та передача фахових знань у сфері реставрації пам’яток архітектури. З початку діяльності організації було проведено чимало майстер-класів, курсів підвищення кваліфікації для столярів, каменярів, малярів. До товариства можна звернутись за безкоштовною консультацією архітекторів та інженерів. Також Німецьке товариство міжнародного співробітництва займається й реставраційними роботами в центральній частині міста.
Слід додати, GIZ прагне не тільки передати свій наявний досвід німецьких спеціалістів, а й залучити мешканців, громаду Львова до спільних робіт. Пілотні проекти з реставрації внутрішніх двориків та балконів передбачають участь громади у проекті (мешканці збирають частину коштів, беруть участь у деяких роботах).
Ще одним напрямком діяльності проекту є підтримка ініціатив мешканців міста. Окрім вже згаданої акції «Врятувати Меркурія», Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) підтримує розвиток ОСББ в місті, відновлення внутрішніх подвір’їв у Галицькому районі. Одним із наймасштабніших проектів стало відновлення сходової клітини на пл. Ринок, 5.
Ще одним напрямом діяльності Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) є розробка інтегрованої концепції дій для центральної частини міста. В підсумку, силами товариства було підготовлено «Довідник облаштування міста» та «Інтегровану концепцію розвитку центральної частини Львова», ознайомитись з якими можна за посиланнями.