«Бухта Вікінгів»: як можна відпочити за містом
Текст та фото: Марічка Закалюжна
30.05.2014

У який спосіб можна відпочити за містом і скільки це коштуватиме? У пошуку заміського відпочинку редакція Postpaper відвідала «Бухту Вікінгів», місце із чималою кількістю варіантів для активного дозвілля.

«Бухта» — це великий відпочинковий комплекс, розташований за 12 км від Львова в бік Івано-Франківська. Територія складає 15 гектарів. Заклад пропонує різноманіття ідей для активного відпочинку на природі, атракціонів. Можна приїхати на пікнік, скупатися, пограти в теніс, пройти дистанцію в мотузковому парку чи «пролетіти» над озером з допомогою zipline — канатної дороги, або пограти в пейнтбол.

Парк «Бухти»

Територія парку, відповідно до кожної атракції, поділена на кілька зон. Перша — відпочинкова зона з гамаками, місцем для кемпінгу та стоянкою для трейлерів, а також лавочками та альтанкою на озері. Тут зі своїм трейлером, зокрема, зупинилися дві туристки з Нової Зеландії, які вже кілька місяців подорожують Європою.

Це кілька озер — одне для купання, з лежаками, парасольками та волейбольним полем, а інше — для риболовлі (можна спіймати коропа, карася чи судака). Одразу ж на озері розташована лазня.

Мотузковий парк

Центральним атракціоном «Бухти» є мотузковий парк. Взагалі, мотузковий парк — це «жива» система з мотузок, дерев’яних балок, які кріпляться до стовпів. Мотузковий парк в «Бухті вікінгів» є трирівневий, з маршрутами різної складності та висоти, найнижчий з яких, заввишки один метр, розрахований на дітей. Загальна протяжність етапів — 2150 метрів, кількість етапів — 48. Кожен маршрут завершується канатною дорогою — Zip-Line, причепившись до якої можна «полетіти» над озером.

Перед виходом на дистанцію кожен проходить інструктаж, а опісля — отримує спорядження та шолом. Якщо комусь забракло сил чи відваги рухатися далі, інструктор допомагає зійти з будь-якої ділянки.

Верхова їзда

Поряд з мотузковим парком розміщена конюшня, в якій доглядають десять коней для верхової їзди. Тут є коні чистокровної англійської, української, гуцульської порід, а також поні. За кіньми тут доглядають два конюхи, а кожен охочий може поїздити верхи на спеціальних кінних трасах.

З тварин, окрім коней, тут доглядають за кроликами, вівцями та віслюком, яких розводять з декоративною метою, а не для споживання в їжу.

Ще в «Бухті» є зона для пейнтболу, де видають необхідну амуніцію, розташовані кілька тенісних кортів і міні футбольне поле. Кожен спортивний майданчик можна орендувати.

«Бухта вікінгів»

Їзда верхи по кінній трасі — 150₴

Мотузковий парк — 100-150₴

Пляж — 40₴ за вхід

Пейнтбол — 100₴ за 100 пострілів

Тенісні корти — 100₴ за годину

Рибна ловля — 50₴ за вхід

Якщо є бажання залишитися на ніч, в «Бухті» функціонує готель та дерев’яні садиби.

«Бухта вікінгів»
вул. Кн. Ольги, 5а/1
Сторінка Facebook

Інші матеріали на Postpaper
НОВЕ МІСЦЕ
Весна в місті: підбірка нових закладів Львова

Пропонуємо вашій увазі підбірку закладів, що відкрились цією весною — як вони виглядають, що в них готують та, зрештою, який концепт презентують.

25.04.2014
РЕПОРТАЖ

Редакція Postpaper дізналася як виглядає сучасний гуртожиток у Львові та як облаштовано життя і побут студентів УКУ.

16.05.2014
РЕПОРТАЖ

Як виглядає локація для велосипедистів з барахолкою, невеличким техсервісом, парковкою та чим там пригощають.

10.05.2014
comments powered by Disqus