Робоче місце: як два дизайнери облаштували свій офіс
Текст та фото: редакція
11.09.2013

Postpaper розпочинає серію репортажів про робоче місце: нас цікавить де працюють львів’яни, в яких умовах та яким є місце їхньої праці. Сьогодні ми розповімо про дизайнерів Сашу та Юру й як вони облаштували свій офіс.

Невеличкий офіс (16 кв.м.) знаходиться у Торгівельному центрі «Україна», що на вул. Липова Алея, 5. Сюди Саша та Юра переїхали три місяці тому. Дизайнери навчались в одній групі Української академії друкарства, згодом вирішили для роботи відкрити спільний офіс. Саша займається рекламою та поліграфічним дизайном, Юра – нещодавно запустив онлайн-бюро якісного друку «Друкспрінт». Логотипи двох маленьких підприємств прикрашають велику дошку в центрі офісу. Біля входу в офіс стоїть дерев'яна лавка з подушкою та пледом.

Сашкіна контора, Друкспрінт Сашкіна контора, Друкспрінт Сашкіна контора, Друкспрінт Сашкіна контора, Друкспрінт Сашкіна контора, Друкспрінт

Ось що сказала власниця офісу, Саша:

«Це місце вибрали, тому що це – нейтральна територія. Звідси однаково добиратись нам обом. Майже все робили тут самі: меблі, диванчик, шили крісла. Офіс ще не до кінця облаштований – плануємо стіни завішати картинами. Дошка в центрі – ДСП з грифельним покриттям - плануємо активно використовувати для планування завдань. Зараз там наші логотипи, дошку розмалював мій чоловік, який нам також допомагав робити меблі».

Сашкіна контора, Друкспрінт Сашкіна контора, Друкспрінт Сашкіна контора, Друкспрінт Сашкіна контора, Друкспрінт Сашкіна контора, Друкспрінт
Інші матеріали про робоче місце
РОБОЧЕ МІСЦЕ

Архітектурний офіс «Зелемінь» розташований на Сихові поруч із житловими будинками, де у одному відкритому просторі працюють архітектори, дизайнери та конструктори.

31.10.2013
РОБОЧЕ МІСЦЕ
Коворкінг Betaplace: більше, ніж просто робочий простір

Редакція Postpaper продовжує серію репортажів про робоче місце. Сьогодні мова піде про нещодавно відкритий коворкінг Betaplace — місце для тих, кому потрібний робочий простір.

30.09.2013
comments powered by Disqus