Спецпроект Postpaper: люди на Форумі та їхні книги.

Уля, редактор

Уля з Кракова, редакторка літературного журналу «Радар», придбала на Форумі збірку віршів Василя Махно, антологію української жіночої прози «З непокритою головою», книгу «Франківськ, місто янголів» та збірку п'єс «Драма.UA»

Збірка п'єс «Драма.UA»

Збірка п'єс До збірки увійшли п'ять п'єс сучасних українських драматургів-переможців конкурсу «Драма.UA–2012»: «Дівка на відданє» Віри Маковій, «Бал бетменів» Тетяни Киценко, «Хома Брут» Артура Млояна, «Партія» Євгенія Марковського та «Дерева спізнюються на автобус» Олеся Барліга. Як зазначає упорядник збірки та організатор конкурсу п'єс «Драма.UA» Оксана Дудко, видання книжки було заплановане ще задовго до визначення переможців минулорічного конкурсу.

Антологія «Франківськ, місто янголів», літературна агенція «Дискурсус»

«Франківськ, місто янголів» — соціальний проект від Літературної агенції «Дискурсус» та інтернет-порталу «Типовий Франківськ». Антологія художньої літератури про обласний центр Прикарпаття складається з трьох розділів: есеїстика, поезія та проза. Завдяки цьому виданню нарешті зможемо пізнати Івано-Франківськ не містом проблем, а містом приємних несподіванок. Саме таким його побачили кращі сучасні письменники крізь призму художньої літератури. Юрій Андрухович, Тарас Прохасько, Степан Процюк, Іван Малкович, Богдан Скаврон, Роман Черковський, Галина Петросаняк, Андрій Жураківський та інші автори під однією обкладинкою.


comments powered by Disqus