Спецпроект Postpaper: люди на Форумі та їхні книги.

Андрій, студент

Андрій, студент, придбав збірку поезії Аттили Могильного, тому що це перша перевидана збірка за останні 6 років. Бачимо у Андрія також книгу Кость Москальця «Вечірній мед».

Форум видавців Форум видавців

Аттила Могильний «Київські контури», видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

До вибраного Аттили Могильного (1963—2008) — династійного київського поета, одного з найталановитіших представників покоління «вісімдесятників» — увійшов майже увесь його поетичний доробок — вірші зі збірок «Турмани над дахами» та «Обриси міста», а також розділ непублікованих віршів «Поезії з течки «Цинамон».

Кость Москалець «Вечірній мед», видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

Хто із справжніх українських письменників живе у Келії Чайної Троянди? Звісно, Кость Москалець. Келія Чайної Троянди — назва його власноруч збудованого помешкання в селі Матіївка на Чернігівщині. Чи не всі в Україні знають бодай один текст Костя Москальця: «Завтра прийде до кімнати / твоїх друзів небагато / вип'єте холодного вина... Впізнали? Ну справді, хто хоч раз у житті не заспівав під гітару рядок «Лиш вона, лиш вона сидітиме сумна» з пісні «Вона»? Кость Москалець — автор слів і музики до пісні, яку співає вже не одне молоде покоління. Вже багато часу Кость Москалець майже ніколи не виїжджає зі своєї Келії Чайної Троянди. Він пише, читає, п'є запашний чай і рибалить у компанії Тараса Чубая. До цього видання увійшло все найкраще зі старого й нового прозового доробку письменника.


comments powered by Disqus