Спецпроект Postpaper: люди на Форумі та їхні книги.
![](https://postpaper.com.ua/img/book_look_4-7.jpg)
Андріана навчається на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка, прийшла на Форум придбати книги для навчання та ще один роман Януша Вишневського (вже третій). Андріана нещодавно побувала у Флоренції, тому вирішила дізнатись більше про це місто.
![](https://postpaper.com.ua/img/book_look_4-19.jpg)
Януш Вишневський «Постіль», видавництво «Махаон-Україна»
Різні долі, різні характери… І все ж таки крізь усі оповідання, дібрані в цій книжці, проходить одна мелодія розбитого кохання, несправджених надій і водночас наполегливого руху до світла, до щастя. Здається, тільки жінка могла написати такі історії, у всіх тонкощах змалювавши динаміку жіночої душі. І однак, ці оповідання написані чоловіком — польським письменником Янушем Вишневським. В одному інтерв’ю Вишневський назвав себе «феміністом». Він співчуває жінці, захищає її право на щастя і таким чином захищає саме життя, і чи не тому книжки цього автора одна за одною стають міжнародними бестселерами («С@мотність у Мережі», «Повторення долі» та інші). Адже сучасному світу так бракує чуйності
comments powered by Disqus